NEWS

HANI WRACA DO CHOJNOWIANKI

Najlpsze lekarstwo to zawsze powroty wychowanków. Ogromnie nas cieszą takie powroty, bo pokazują wartości.
Bartek po 6 latach gry w Górniku Złotoryja wraca do Chojnowianki. Jest naszym wychowankiem, ze swoim macierzystym klubem odnosił wiele sukcesów. Jednym z największych był awans Chojnowianki do 4. ligi.
Jego przyjście niewątpliwie zwiększy rywalizację w drużynie i jednocześnie podniesie poziom zespołu.

WITAJ W DOMU BARTEK ⚽️

To nie koniec dobrych wieści, jeśli chodzi o transfery

MIŁEGO CZWARTKU!

#GórnikZłotoryja
#gramydlachojnowa #chojnowiankachojnów #chojnowianka #Awans2023 #chojnowianka77lat #transfer

2023-06-08 09:51

7 AWANSÓW TRENERA ZIELENIA

Mirosław Zieleń jest nie tylko świetnym strategiem, ale przede wszystkim skromnym, pracowitym człowiekiem. Nie ma w obyczaju krytykować innych trenerów, nie skarży na przeciwności losu, tylko ciężko pracuje. Nie udaje kordynatora, za to świetnie planuje pracę w klubie. Nigdy nie kreował się na zbawcę piłki, ale nie przeszkadza mu to w odnoszeniu sukcesów na skalę możliwości klubów.
7 awansów na koncie trenera w tym 2 w Chojnowiance wiele mówi o tym, jak dobrym jest szkoleniowcem. Gratulacje trenerze !!!
P.S Z NIM IDZIEMY PO ZWYCIĘSTWO !!!

#gramydlachojnowa #chojnowiankachojnów #chojnowianka #ksChojnowianka #awans #razemgramydlachojnowa #rodzina #KSCHOJNOWIANKA #chojnowianka77lat #Awans2023

2023-06-07 15:09

AWANS DO LIGI OKRĘGOWEJ - KS CHOJNOWIANKA TRIUMFUJE

Ponad 110 kibiców w zorganizowanej grupie udało się w niedzielne popołudnie do Rudnej,by wspierać swój klub w walce o awans do ligi okręgowej.Mecz stał na bardzo wysokim poziomie ,a licznie zgromadzeni kibice byli świadkami wielu wspaniałych akcji,a także tego -co jest solą piłki- przepięknych bramek.Od pierwszej minuty spotkania Biało-Niebiescy rzucili się do ataku,raz po raz stwarzając sobie dogodne sytuacje do stworzenia bramki.Po jednej z takich akcji w 27 minucie Sławek Rudnicki umieścił piłkę w siatce rywala.Mimo przewagi w posiadaniu futbolówki w pierwszej odsłonie byliśmy bardzo nieskuteczni, co skrzętnie wykorzystała Sparta aplikując nam do przerwy dwie bramki.Druga odsłona meczu należała do Chojnowianki.Nasi piłkarze niesieni dopingiem kibiców strzelili rywalowi aż 6 goli.Ich autorami byli Piotrek Jedrusiak x 2, Łukasz Faluta x 2, Arkadiusz Szpanek i Kacper Łaba.Ostatnia bramka padła po indywidualnej akcji Kacpra, który popisał się świetnym rajdem mijając kilku piłkarzy rywala.
W tym meczu mimo że graliśmy na wyjeździe,to czuliśmy się jak u siebie w domu.Kibice byli niewątpliwie naszym 12 zawodnikiem.Gramy u siebie Hej Chojnów gramy u siebie było słychać w całej Rudnej.Takiego dopingu nie pamiętają najstarsi kibice Chojnowianki.Zwyciestwo naszego zespołu zapewniło nam awans do klasy Okręgowej na 3. kolejki do zakończenia sezonu.Wielkie brawa dla piłkarzy i trenera.

P.S Wielkie podziękowania dla ULTRAS CHOJNÓW za zorganizowanie dopingu.

2023-06-05 07:41

OPRAWA MECZU KIBICÓW CHOJNOWIANKI - MOC BYŁA ODCZUWALNA NAWET W DALEKICH ZAKĄTKACH LEGNICY

To co się wydarzyło na meczu w Rudnej można nazwać tylko jednym słowem -MEGAMOC!
Cały sektor stadionu Sparty został zajęty przez ponad setkę kibiców Chojnowianki! To był ewenement jak przyznają gospodarze spotkanie - czegoś takiego nie było w Rudnej.
ULTRAS Chojnów oraz Przyjaciele przygotowali iście extraklasowe widowisko!
Dziękujemy!

2023-06-05 07:39

WYGRYWAMY MECZ W RUDNEJ - MAMY AWANS AWANS AWANS!

To było piękne spotkanie! Emocji i prawdziwych piłkarskich doznań nie brakowało w spotkaniu na samym szczycie tabeli legnickiej A-klasy.
Zmierzyliśmy się z najmocniejszym składem GKS Sparta Rudna. Mecz odbył się na wysokim poziomie podtrzymywanym przez obie strony.
Wynik otworzył Sławomir Rudnicki jednak gospodarzom udało się wyrównać, a poniżej podwyższyć na 2:1 i do szatni schodziliśmy w niedosycie.
Druga połowa pokazała już wytrawność gry podopiecznych trenera Zielenia. Najpierw wyrównanie z rzutu karnego wykonanego przez Piotra Jędrusiaka, a następnie kanonada Chojnowianki : Faluta, Jędrusiak, Łaba!
Mecz wygrywamy 2:7! Trzy kolejki przed końcem rundy MAMY AWANS DO LIGI OKRĘGOWEJ!
Fenomen tego meczu była przede wszystkim oprawa kibiców! Nasz 12.zawodnik! Ponad 100 kibiców Chojnowianki i piękny doping! Dziękujemy!

2023-06-05 06:28