NEWS

chojnów cup proporczyki i medale

CHOJNÓW CUP vol 3

Nasz turniej zbliża się wielkimi KROKAMI
To co wyróżnia nasze wydarzenie to proporczyki, które łącznie z medalami tworzą kolekcję... jesteśmy przekonani, że w niejednym pokoju młodego piłkarza wisi już taki zestaw z poprzednich edycji.
W naszym turnieju nie ma pucharów za zajęte miejsca - jest klasyfikacja jednak wyróżniony zostaje każdy zawodnik, ponieważ w tym wieku liczy się sport, rywalizacja, dobra zabawa bez względu na wynik!
Dziękujemy bardzo naszym sponsorom - chojnowskim firmom i przedsiębiorcom. To właśnie dzięki nim osiągamy coraz wyższy poziom wydarzenia...

2023-01-11 12:12

Wojtek Siwka zawodnik MVP KS CHOJNOWIANKA

WOJTEK SIWKA wyróżniony na Turnieju ORKAN WINTER CUP

Tytułem zawodnika MVP podczas turnieju w Legnicy został wyróżniony Wojtek Siwka. Nasz zawodnik oprócz wspaniałej gry zespołowej pokazał dużą skuteczność ofensywną zdobywając w rozgrywkach aż 15 bramek. To już kolejny do kolekcji tytuł indywidualny Wojtka. GRATULACJE!

2023-01-08 08:47

KS CHOJNOWIANKA orlik na turnieju orkan Winter cup 2023 legnica

Srebro KS CHOJNOWIANKI ORLIK w turnieju Orkan Winter Cup

W sobotę w Legnicy odbył się turniej piłkarski Orkan Winter CUP gdzie barwy naszego Klubu reprezentowała drużyna Orlików. Nasi piłkarze pokazali się z bardzo dobrej strony. Solidna gra zespołowa podopiecznych trenera Rabandy uplasowała Chojnowiankę na II miejscu podium.
Zawodnikiem MVP został Wojtek Siwka... Wielkie Brawa Chłopaki!

2023-01-08 08:26

Zebranie Trenerów KS CHOJNOWIANKI

ZEBRANIE SZKOLENIOWCÓW NASZEJ AKADEMII

PLANUJEMY 2023 AKADEMII PIŁKARSKIEJ
Kadra szkoleniowa młodzieży spotkała się dziś na zebraniu roboczym. Zostały omówione założenia oraz wyznaczone cele treningowe. Obecnie w naszej Akademii trenuje ponad 180 zawodników - to wielkie wyzwanie. Ogromne podziękowania dla Trenerów za rok 2022.
To był kawał dobrej roboty z Waszej strony! Wielkie dzięki !!!

2023-01-06 19:40