Wygląda dobrze
To pole jest wymagane

NEWS

15:0 I KOLEJNE PUNKTY DOLICZAMY DO REKORDU CHOJNOWIANKI

Za nami 24. kolejka i kolejne punkty doliczamy do konta naszego Klubu. Wysokim wynikiem zakończył się Niedzielny mecz z Orlikiem Okmiany.
Podopieczni trenera Zielenia 15 razy umieszczali piłkę w siatce gości.

15:0 Marcin Kulik

Bardzo dziękujemy piłkarzom Orlik Okmiany za sportową postawę i grę do końca mimo problemów kadrowych życzymy powodzenia w dalszych rozgrywkach...

A już za tydzień zapraszamy na mecz wyjazdowy z Grom Gromadzyń Wielowieś (21.05 o godzinie 11.00)

2023-05-14 18:52

MAJÓWKA W AKADEMII PIŁKARSKIEJ CHOJNOWIANKI

To był weekend majowy pełen wrażeń!

W skrócie mówiąc pięknie się ogląda fotki mniejszych jak i starszych dzieciaków, które hasają za piłką z naszym herbem. Chłopcy dziewczynki każdy się rusza, a to najważniejsze.

‼️Żaki jak i Skrzaty rozegrali mecze towarzyskie z Górnikiem Złotoryja i Jaworzanka Jawor.Chłopcy spisali się świetnie.Bylismy świadkami wielu ciekawych akcji,a także tego co jest solą piłki-pieknych bramek.
Zapraszamy na treningi do największego Klubu w Chojnowie. Bawimy się piłką. Już od 4-5 lat można strzelać swoje pierwsze bramki i grać swoje ulubione cieszynki.

2023-05-10 19:41

3 PUNKTY PRZYWOZIMY DO CHOJNOWA - KOLEJNA DO KOLEKCJI WYGRANA CHOJNOWIANKI

W wyjazdowym meczu ligowym Chojnowianka w ładnym stylu radzi sobie z LKS Rataj Paszowice ⚽️
Mecz obfitował w ciekawe akcje oraz ładne bramki.
Już w 2' minucie precyzyjnym trafieniem popisał się Łukasz Faluta otwierając wynik spotkania. 20 minut później pięknym strzałem z z rzutu wolnego popisują się gospodarze doprowadzając do wyrówniania i mamy 1:1!
Na odpowiedź Chojnowianki nie trzebabyło długo czekać - 29' minuta Dawid Ziętek zagraniem głową umieszcza piłkę w siatce!
35' minuta - Mariusz Kądziołka 1:3
44' precyzyjne zagranie Dawida Ziętka, które wykorzystuje Marcin Kulig finezyjnie uderzając piętą i mamy 1:4 - tak kończymy pierwszą połowę meczu.
Tuż po przerwie w 47' minucie po dośrodkowaniu Mariusza Kądziołki z rzutu rożnego - Piotr Chudzik umieszcza piłkę w siatce rywali uderzeniem głową 1:5
Kolejne minuty mimo permanentnych ataków Chojnowianki nie zmieniają wyniku. Przełamanie w 75' minucie celnym strzałem zalicza Mariusz Kądziołka. Chwilę później mocny strzał Arkadiusza Szpanka i słupek broni gości przed kolejnym golem!
W 86' ponownie Marcin Kulik i wynik 1:7! Minutę później Kropkę nad "i" stawia Arek Szpanek i strzela 8 bramkę dla Naszych!

Kończyny wynikiem 1:8 i doliczamy kolejne punkty dla Chojnowianki!

Naszym Rywalom LKS Rataj Paszowice dziękujemy za dobry, kulturalny mecz FairPlay i życzymy powodzenia w dalszych rozgrywkach.

#gramydlachojnowa #chojnowiankachojnów #chojnowianka #KSCHOJNOWIANKA #GRAMYdlaCHOJNOWA #ZWYCIĘSTWO #LIDER #SerieA #seniorA

2023-05-07 18:21

W SOBOTĘ ORLIKI OPANOWAŁY CHOJNOWIANKĘ

TURNIEJ NA CHOJNOWIANCE - Młodzi Gniewni w Akcji!
Tym razem rozgrywki ORLIKÓW miały swoje miejsce w Chojnowie ⚽️
Oprócz naszych dwóch drużyn BIAŁEJ i NIEBIESKIEJ grali z nami:
Wilkowianka Wilków, Górnik Złotoryja, Górnik Polkowice, Iskra Kochlice, JTS Jawor, Jaworzanka 1946 Jawor

Brawa dla wszystkich zawodników! Rozgrywki mimo deszczowej pogody można uznać za bardzo udane!

#APchojnowianka #GRAMYdlaCHOJNOWA #CHOJNOWIANKA #chojnowianka77lat #Orlik

2023-05-06 20:27

NASZE MŁODZIKI W KOLEJNYM ŚWIETNYM MECZU LIGOWYM

Młodzik Chojnowianka Chojnów
Za nami kolejne udane spotkanie ligowe D1
Trenerzy mogą być dumni z gry naszych Młodzików - skuteczna gra zespołowa, piękne dryblingi oraz rywalizacja w pojedynkach 1na1 daje wspaniałe rezultaty ⚽️⚽️⚽️ MOC PIĘKNYCH GOLI!

Nasi Chłopcy mimo słabej pogody świetnie się bawili ,humory dopisywały, a przysłowiową kropkę nad "i" postawiła przepyszna pizza po meczu

BRAWO CHŁOPAKI

Drużynie Dąb Stowarzyszenie Siedliska dziękujemy za mecz i życzymy powodzenia w dalszych rozgrywkach

#kschojnowiankachojnów #chojnów #kschojnowianka #GRAMYdlaCHOJNOWA #MŁODZIK #APchojnowianka #ZWYCIĘSTWO

2023-05-06 16:24