Wygląda dobrze
To pole jest wymagane

NEWS

WYJAZDOWY MECZ LIGOWY 23. KOLEJKI

W niedzielę 7.05 rozegramy kolejny mecz ligowy. Tym razem wyjazdowo zmierzymy się z drużyną LKS Rataj Paszowice

Nasi rywale obecnie zajmują 12. pozycję w tabeli z dorobkiem 16 pkt (Z4/R4/P13)

Liczymy na kolejny świetny występ naszej drużyny.
Kibiców zaś zapraszamy na trybuny.
Mecz zaczyna się o 11.00 w Paszowicach.

#gramydlachojnowa #chojnowiankachojnów #chojnowianka

2023-05-05 10:45

CHOJNOWIANKA ROZNOSI WICELIDERA - CHOJNÓW IDZIE PO AWANS

Długo oczekiwane zaległe spotkanie drużyn z samego szczytu tabeli za nami!
Pierwsza połowa mimo naszej przewagi i permanentych akcji Chojnowianki zakończyła się wyrównaniem 1:1
Kolejna odsłona meczu i 2:1 dla naszych po trafieniu Chudzika! Mimo gry ofensywnej naszej drużyny w wyniku kolejnej żółtej kartki boisko opuszcza zdobywca bramki Piotr Chudzik. Gramy w 10 od 67' minuty!
Znakomita reakcja trenera Mirosława Zielenia i błyskawiczna roszada formacji zmianami doprowadza do przejęcia kontroli nad meczem.
W wyniku znakomitej reorganizacji gry w końcowej fazie spotkania pieczętujemu zwycięstwo 5:1 CHOJNOWIANKA!
BRAMKI:
⚽️ 1:0 Kądziołka
⚽️ 2:1 Chudzik
⚽️ 3:1 Jędrusiak
⚽️ 4:1 Rudnicki
⚽️ 5:1 Szpanek

Dziękujemy naszym rywalom LKS "Sparta" Parszowice za dobre spotkanie.

MECZ NA SZCZYCIE TABELI - JUŻ 3-GO MAJA O 17.00

Już w najbliższą środę 3.MAJA odbędzie się zaległy mecz 16.kolejki.
Na stadionie Chojnowianki będziemy gościć drużynę z góry tabeli - LKS "Sparta" Parszowice
Kadra powołana przez trenera Zielenia z pewnością nie może się doczekać meczu!

ZAPRASZAMY KIBICÓW - zapowiada się kolejne ciekawe spotkanie!

CHOJNOWIANKA!

#gramydlachojnowa #chojnowiankachojnów #chojnowianka #Chojnowianka⚽️#CHOJNOWIANKA #SerieA #LIDER #seniorA #chojnowianka77lat

2023-05-02 07:49

WYGRANA KS CHOJNOWIANKI II W MECZU WYJAZDOWYM

Arka Trzebnice 2:8(1:3) Ks Chojnowianka II Chojnów
Po dobrym meczu podopieczni trenera Światłonia inkasują kolejne 3 punkty dla Chojnowa!