Wygląda dobrze
To pole jest wymagane

NEWS

SKRZATY CHOJNOWIANKI NIEPOKONANE NA TURNIEJU W ZŁOTORYI

Nasze Skrzaty - Mali Mistrzowie uczestniczyły dzisiaj w kolejnym turnieju tym razem w Złotoryi... podopieczni trenera Piotra Światłonia rywalizowali z drużynami:

SPARING #2 Z LIDEREM LUBUSKIEJ OKRĘGÓWKI

Dziś rozegraliśmy kolejny sparing na obiekcie Zagłębia Lubin. Naszym rywalem był LKS Zorza Ochla czołowy zespół lubuskiej ligi okręgowej. Mimo, że zabrakło kilku podstawowych zawodników i mecz zakończył się naszą porażką 4:1, to było kilka pozytywów.
Przede wszystkim wiele minut gry mają za sobą nasi najmłodsi piłkarze, którzy pokazali się z dobrej strony. Jedyna bramkę dla nas zdobył Michał Pisarski!
Rywalowi gratulujemy zwycięstwa i życzymy powodzenia w lidze. A już w najbliższą niedzielę rozegramy kolejny mecz kontrolny z Apis Jędrzychowice - liderem jeleniogórskiej okręgówki.

#GRAMYdlaCHOJNOWA #MimiWszystkoUśmiech #MOCNAekipa #ksChojnowianka #budujemykondycje #sparing #sektorCHOJNOWIANKA

2024-02-11 20:32

NABÓR DO AKADEMII PIŁKARSKIEJ CHOJNOWIANKI 2024

Akademia Piłkarska KS CHOJNOWIANKI ogłasza nabór do grup dziecięcych i młodzieżowych.
Chcesz rozpocząć swoją przygodę z piłką lub kontynuować szkolenie pod okiem profesjonalnej kadry trenerskiej?
Zapraszamy do grup naborowych CHOJNOWIANKI!
Gwarantujemy szkolenie na najwyższym poziomie w regionie na wspaniałych obiektach w Chojnowie.
Pierwsze treningi zapoznawcze są całkowicie darmowe! Przyjdź! Spróbuj!
Świetna przyjazna atmosfera...

Zapraszamy do kontaktu!

2024-02-05 19:12

ZNAKOMITY MECZ KONTROLNY REPREZENTACJI CHOJNOWA - 4:0 NAD CHOCIANOWEM

Dzisiaj na obiektach Zagłębia Lubin rozegraliśmy pierwszy mecz kontrolny przed rundą wiosenną i odnieśliśmy wygraną pokonując Klub Sportowy "Stal" Chocianów 4:0 ‼️
Bramki zdobyli
⚽️Michał Pisarski
⚽️Marcin Kulik
⚽️ Mateusz Mydłowski
⚽️Fabian Rabanda

Dzisiaj zagraliśmy dwoma różnymi 11-stkami każdą połowę meczu. Szansę gry dostała również nasza zdolna młodzież.
Warte są odnotowania zdobycie swojej debiutanckiej bramki w pierwszym zespole Chojnowianki przez Michała Pisarskiego oraz debiut w seniorach z rocznika 2006 Marcela Sambora

Kolejny mecz kontrolny rozegramy w przyszłą niedzielę o godz.11.00 ponownie na obiektach Zaglebia, a naszym rywalem będzie mocna ekipa na czele z Łukaszem Garguła z lubuskiej okręgówki LKS Zorza Ochla

Chojnowianka to My
Chojnów miastem Chojnowianki
Chojnowianka historią Chojnowa

2024-02-04 18:58

SPARING NASZEGO MŁODZIKIA II - PRZYGOTOWANIA DO LIGI RUSZYŁY

Pierwszy sparing II Młodzika rozegraliśmy z drużyną trampkarza Rycerz Legnickie Pole. Pomimo różnicy wiekowej do przerwy remisowaliśmy 1:1 . Po przerwie objęliśmy prowadzenie na 2:1. Ten wynik utrzymywał się do ostatnich minut drugiej połowy.
Niestety zabrakło sił w końcówce i rywal strzelił nam trzy bramki. Ostatecznie przegraliśmy 2:4. Niezależnie od wyniku pierwszy sprawdzian należy ocenić bardzo pozytywnie, chłopakom dopisał dobry humor.
Serdecznie dziękujemy trenerowi oraz chłopakom z drużyny przeciwnej. Życzymy im powodzenia w nadchodzących rozgrywkach.
Po zakończonym meczu rozegraliśmy konkurs rzutów karnych w trakcie którego sprawdziliśmy umiejętności strzeleckie oraz obronę bramkarza. Strzeliliśmy tyle samo bramek co nasz rywal