Wygląda dobrze
To pole jest wymagane

NEWS

REPREZENTACJE CHOJNOWA WYGRYWAJĄ

Kolejny weekend rozgrywkowy za nami. Bardzo cieszy nas fakt, że komplet drużyn ligowych Chojnowinaki po raz kolejny pokazuje najwyższy poziom szkolenia w regionie. Zarówno Młodziki w rozgrywkach ligi V i IV D1, Trampkarze E1 jak i Seniorzy w klasie B oraz lidze okręgowej - wygrywają swoje mecze dopisując kolejne punkty do tabelowych dorobków.

2023-10-30 06:35

SENIORZY CHOJNOWIANKI LIDERAMI TABEL ROZGRYWKOWYCH

Trudno opisać słowami sytuację w tabelach reprezentacji Chojnowa! Kadra Chojnowianki uczestniczy w rozgrywkach w dwóch ligach - Okręgowej oraz Klasie B. W każdym przypadku nasi chłopcy zajmują pozycje LIDERÓW!
To wspaniałe, że projekt klubowy Chojnowianki osiąga tak znaczące sukcesy.
Dziękujemy! BRAWO!

2023-10-28 14:30

REZERWY DOKŁADAJĄ SWOJE 3 PUNKTY

Nasza kadra realizuje swoje cele założone przed sezonem. Świetny występ Chojnowianki w lidze okręgowej uzupełniają rewelacyjnie grające nasze rezerwy. Obecnie mocna pozycja lidera w Klasie B.
Kolejny mecz także przynosi zwycięstwo i dopisane 3pkt do tabeli.
Mecz z Orłem Wojcieszyn zakończył się wynikiem 2:17.

Bramki dla naszego zespołu strzelili :

Rabanda ⚽️
Wierzgała ⚽️⚽️⚽️
Zazulczak ⚽️
Kądziołka ⚽️⚽️⚽️
Szpanek ⚽️⚽️⚽️
Szewców ⚽️⚽️
Grzyb ⚽️⚽️
Wróbel ⚽️⚽️

Dziękujemy rywalom za mecz.

2023-10-22 21:05

KOLEJNE ZWYCIĘSTWO CHOJNOWIANKI

W sobotę rozegraliśmy kolejny bardzo dobry mecz ligowy w lidze okręgowej. Tym razem zmierzyliśmy się na wyjeździe z drużyną Błękitni Koskowice
Gospodarze od początku spotkania byli niezwykle skoncentrowani i zdeterminowani, było widać, że chcą za wszelką cenę odebrać wiceliderowi punkty.
W pierwszej połowie gra toczyła się głównie w środkowej strefie boiska, było dużo walki i czerwona kartka w 37 minucie za drugą żółtą dla Mateusza Ewkowskiego.Zdaniem wielu obserwatorów bardzo dobrze grający w tym meczu Mateusz nie zasłużył na czerwień. Mimo, że graliśmy w osłabieniu, to potrafiliśmy nie tylko świetnie grać w obronie, ale i zdobywać bramki.
Na 1:0 w 33 minucie z głowy po dośrodkowaniu Haniego na listę strzelców wpisał się niezawodny Marcin Kulik.
W 45 minucie, nie pierwszy raz w tej rundzie, Bartek Haniecki zdobywa piękną bramkę pod poprzeczkę ustalając wynik meczu do przerwy 0:2.
W drugiej odsłonie z racji tego, że graliśmy w osłabieniu trener Zieleń zmienił taktykę. Bialo-Niebiescy cofnęli się trochę do tyłu, raz po raz wyprowadzając groźne kontry. W taki oto sposób na listę strzelców wpisali się ponownie w 61 minucie Haniecki oraz w 85 powołany z drugiej drużyny Mateusz Wierzgala.
Bramka Mateusza podobnie jak Bartka Hanieckiego była szczególnej urody. Ostatecznie spotkanie zakończyło się wynikiem 0:4.
Jest to kolejny nasz bardzo dobry wygrany mecz. Na wyróżnienie zasługuje cały zespół, ale w szczególności linia obrona złożona z młodych zawodników, którą świetnie kierował nasz kpt Jarosław Kulik.
Nie straciliśmy żadnej bramki zdobywając jednocześnie cztery. Gratulacje dla zespołu i trenera. A już w najbliższą niedzielę zagramy u siebie z Dragonem Jaczow. Wszystkich kibiców zapraszamy na stadion!

1.Zieleń, 8.Kulik, J 9.Kulik M 5.Zazulczak P 16.Ewkowski 15.Mastalerz 7.Olewnik 22.Sierpina 26.Haniecki 29.Rudnicki 11.Faluta

Po przerwie zagrali:
6.Tomaszewski, 4.Wierzgała, 14.Kadziołka 17.Zazulczak M, 21.Zietek

Sędzia główny: Artur Debowski

#ksCHOJNOWIANKA #GRAMYdlaCHOJNOWA #MOCNAekipa #ZWYCIĘSTWO

2023-10-22 20:53

CHOJNOWIANKA & ZAGŁĘBIE CZYLI EKSTRAKLASA W CHOJNOWIE

Dzisiejsze popołudnie było inne niż zwykle, a szczególnie dla zawodników naszej Akademii. Tuż po godzinie 16. na wspólny trening przyjechali goście z Zagłębia Lubin - Piłkarze Arkadiusz Woźniak, Damian Dąbrowski, Marek Mróz, Bartłomiej Kłudka oraz trener Marcin Kardela!
To już kolejna wizyta, która świadczy o znakomitych relacjach naszych Klubów.
Dzieciaki jak zwykle - zachwycone!
Były autografy, uśmiechy, wspólne zdjęcia i świetna zabawa!


DZIĘKUJEMY ZA REWELACYJNY TRENING!

#zagłębieLUBIN #chojnowianka #współpraca #KGHMZagłębieLubin #akademiaCHOJNOWIANKA

2023-10-17 21:13

Klub Sportowy Chojnowianka Chojnów
ul. Małachowskiego 1
Telefon: +48 608 015 347
E-mail: chojnowiankachojnow@gmail.com
FB: facebook.com/kschojnowiankachojnow
ZAPRASZAMY DO WSPARCIA KLUBU

SANTANDER BANK
52 1090 2675 0000 0001 3703 4033

ROZGRYWKI LIGOWE

KLASA OKRĘGOWA GR. Legnica
KLASA A GR. Legnica