Wygląda dobrze
To pole jest wymagane

NEWS

SZLACHETNA PACZKA CHOJNOWIANKI

Piłkarze, działacze, zarząd, rodziny zawodników oraz Przyjaciele Klubu mają swój piękny wkład akcję Szlachetna PACZKA!
Razem z tysiącami darczyńców z całej Polski jesteśmy częścią Weekendu Cudów jaki właśnie trwa!
Dziękujemy wszystkim za to że jesteście z nami!

2023-12-16 14:43

GRUPY ŻAKÓW NA PODSUMOWANIU ROZGRYWEK

To już tradycja, że po zakończeniu rundy rozgrywek turniejowych organizowane jest spotkanie podsumowujące.
Właśnie wczoraj odbyło się pierwsze z nich w naszej Akademii. Wszystkie nasze ŻAKI, których jest blisko 60. spotkały się z trenerami w Pizzeria "Alvaro" Chojnów
Trenerzy Kuba Olewnik, Bartek Haniecki oraz Karol Tomaszewski uhonorowali swoich podopiecznych CERTYFIKATAMI SZKOLENIA za rok 2023, podsumowali i omówili silne strony zawodników oraz te nad którymi trzeba jeszcze popracować.
Było smacznie - Radości i uśmiechów nie brakowało!
CHOJNOWIANKA TO ŚWIETNA ZABAWA!

#projektCHOJNOWIANKA #MOCnySkład #ksChojnowianka #łączymypokolenia #ROZWÓJnieWynik #akademiapiłkarska #żak

2023-11-09 08:02

LIDER I FAWORYT DO AWANSU KS CHOJNOWIANKA II

Nie było zaskoczenia w ostatnim meczu rozgrywkowym Klasy-B. Chojnowianka II wygrała pewnie 1:3 z rezerwami Dąb Siedliska.
Koniec rundy dla podopiecznych Trenera Piotra Światłonia może cieszyć gdyż nasza drużyna wygrała wszystkie mecze i obecnie triumfuje w tabeli z przewagą 9. punktów nad drugim Płomieniem Michów!
To świetna zaliczka na poczet ewentualnego awansu do wyższej klasy. To też zbliża Chojnowiankę do osiągnięcia celu sezonu.
Długoterminowe założenie ma ustabilizować reprezentację Chojnowa w dwóch ligach dla optymalnej płaszczyzny rozgrywania zawodników naszej Akademii Piłkarskiej! Jesteśmy Dumni! BRAWO KADRA CHOJNOWIANKI!

2023-11-05 19:36

REPREZENTACJA CHOJNOWA GROMI POGOŃ GÓRĘ - PEWNE ZWYCIĘSTWO PODKREŚLA MIEJSCE LIDERA

Na mecz do Góry jechaliśmy co prawda w roli faworyta, jednak spodziewaliśmy się bardzo trudnej przeprawy, gdyż gospodarze na swoim terenie stracili punkty tylko dwa razy ulegając Sparcie Grębocice i remisując z Koskowicami.

Od początku spotkania Chojnowianie ruszyli do ataku raz po raz groźnie atakując bramkę rywali. Już w pierwszej minucie meczu świetnie kierujący linia defensywny kapitan Marcin Baszczak dał sygnał do ataku. Zagrał piłkę w pole karne do Marcina Kulika, który znajdując się w dogodnej sytuacji nie zdołał pokonać bramkarza Arkadiusza Gawlika.
Stare piłkarskie porzekadło mówi, że niewykorzystane sytuacje lubią się mścić. Tak też było w tym przypadku. Mimo, że Biało-Niebiescy atakowali to bramkę na 1:0 zdobyli gospodarze po strzale Kiernickiego z bliskiej odległości.
Bramka ta zmobilizowała naszych zawodników do jeszcze lepszej gry, co w niedługim czasie przyniosło efekty.
Na 1:1 w 30 minucie wyrównał z głowy niezawodny M.Kulik. Na 1:2 z rzutu karnego po fualu na Rudnickim wynik podwyższył Haniecki. Natomiast w doliczonym czasie gry pierwszej połowy na 1:3 piłkę do siatki wpakował bardzo dobrze kierujący linia pomocy Olewnik.
O ile w pierwszej odsłonie od czasu do czasu gospodarze zagrażali dobrze broniącemu Maksowi Zieleniowi, to już w drugiej połowie mecz należał do Chojnowianki.
Co prawda gospodarze zdobyli bramkę kontaktową w 61. minucie, ale na tym limit goli się wyczerpał. Na boisku dominował już tylko jeden zespół, czyli Chojnowianka.
Kolejne bramki zdobywali Marcin Kulik, Sebastian Wróbel i Bartosz Haniecki.
Warto zaznaczyć, że bardzo dobre zmiany dali Sebastian Wróbel i Dariusz Ginda. To po ich ładnej dwójkowej akcji padła bramka na 2:5

Reasumując, na wyróżnienie zasłużył cały zespół, który rozegrał świetne zawody. W przekroju meczu byliśmy drużyną lepszą pod każdym względem piłkarskiego rzemiosła wygrywając zasłużenie 2:6.

Chojnowianka zagrała w składzie: Zieleń-Baszczak, Zazulczak, Olewnik Kulik M,Faluta,Mastalerz, Zazulczak M, Sierpina,Haniecki, Rudnicki

Po przerwie zagrali: Kądziołka,Ginda, Chudzik, Wróbel

Sędzia głównym zawodów był Piotr Kładka

Widzów:50

#MOCnySkład #chojnowianka #pozwycięstwo #chojnów #gramydlachojnowa #chojnowiankachojnów #chojnowianka #liderzy #sektorCHOJNOWIANKA #ZWYCIĘSTWO

2023-11-05 19:15

REPREZENTACJE CHOJNOWA WYGRYWAJĄ

Kolejny weekend rozgrywkowy za nami. Bardzo cieszy nas fakt, że komplet drużyn ligowych Chojnowinaki po raz kolejny pokazuje najwyższy poziom szkolenia w regionie. Zarówno Młodziki w rozgrywkach ligi V i IV D1, Trampkarze E1 jak i Seniorzy w klasie B oraz lidze okręgowej - wygrywają swoje mecze dopisując kolejne punkty do tabelowych dorobków.

2023-10-30 06:35